Pytania i odpowiedzi

FAQ

Tak, istnieje możliwość wykonania indywidualnego zamówienia w dowolnym rozmiarze oraz kolorze.
Aby złożyć zamówienie należy wysłać wiadomość email na adres sklep@sznurowalnia.pl, aby otrzymać wycenę oraz przybliżony czas realizacji. Możesz również do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego tutaj.

Gotowe zamówienie zazwyczaj wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia zazwyczaj jest podany w informacjach o pordukcie, zawsze możesz do nas zadzwonić i się upewnić.
Śpieszy Ci się? Zadzwoń zapytaj czy zrealizujemy Twoje zamówienie szybciej.

Tak, i ze względu na to że jest to najbardziej ekologiczne rozwiązanie jest to preferowana przez nas forma wysyłki. Wyjątek stanowią duże produkty powyżej 64 cm długości, ze względu na gabaryt, który nie mieście się w paczkomacie. Usługa dostępna tylko na terenie Polski.

Wszytkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów znanych producentów. Gałęzie są produktem naturalnym (prosto z lasu) – wysuszone, oszlifowane (jeśli jest taka potrzeba) i odpowiednio zabezpieczone. Sznurki pochodzą z polskich produkcji. Staramy się zawsze korzystać z Polskich nietkosycznych materiałów. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania

Jeśli masz dodatkowe pytania chętnie odpowiemy na nie wszystkie, zapraszamy do kontaktu dajemy Ci wybór czy wyślesz do nas email, czy może napiszesz na Whatsapp, wolisz zadzwonić? Nie ma problemu.

Pytania i odpowiedzi – Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o makramie i rękodziele. Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych wyrobów, technik tworzenia i zamówień. To kompendium wiedzy, które pomoże Ci zgłębić tajniki sztuki makramy i rękodzieła i działności naszego sklepu. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i udzielić pełnych informacji. Przeżyj pasję tworzenia i ciesz się naszymi wyjątkowymi wyrobami